Vigorelle - prírodné zvýšenie vzrušenia

vigorelle
Prírodný zvlhčujúci lubrikant a sexuálny stimulant pre zvlhčenie s názvom Vigorelle je najlepší produkt na rýchle vzrušenie a príjemné prekrvenie vo vnútri ženskej vagíny pre orgazmus a lepší pocit pri sexe s vašim sexuálnym partnerom. Ak ste stratili v minulosti chuť mať opäť sex a necítite sexuálnu túžbu a nechce sa vám do toho skúste lubrikant Vigorelle na klitoris a uvidíte zlepšenie do pár minút. Postupne sa výsledky pre vás budú výrazne zlepšovať a vzrušenie bude časom oveľa väčšie. V prípade že chcete mať silnú chuť na sex a väčšiu citlivosť na vzrušenie je pre Vás Vigorelle ten správny produkt, ktorý pomôže mladším a tiež starším ženám výrazne stimulovať ich prirodzenú sexuálnu túžbu pre lepší sex a radosť z neho s partnerom.

Prírodný gél Vigorelle obsahuje lubrikačný krém pre ženy.

Doprava je diskrétna a je zdarma v ČR a na Slovensku.

Pri objednaní 2 a viac gélov získavate zľavu na produkt.

Aká je cena?

Vigorelle – rýchle zvýšenie libida

Vigorelle nemá žiadne vedľajšie účinky a zvýšenie libida s Vigorelle privíta určite každý sexuálny partner a chuť na sex so strany každej ženy je pre muža to najlepšie čo môže s jeho ženou pocítiť, pretože vídí záujem a lásku od jeho stálej partnerky a tým pádom sa cíti veľmi dobre pri sexe.
Prírodný lubrikant Vigorelle je vhodný pre ženy:
-v staršom veku ktoré chcú zlepšiť svoje prirodzené libido a zvýšiť chuť na sex s partnerom
-v strednom veku ktoré sú často veľmi unavené a nevedia uspokojiť partnera
-v mladšom veku ktoré chcú zvýšiť chuť na sex a vzrušenie a pocítiť vzrušujúci orgazmusVigorelle – prírodné zvlhčenie vagíny

Prírodný lubrikant na skutočne rýchle zlepšenie sexu sa aplikuje na vrchol klitorisu a na ostatné genitálne plochy prípadne pre lepší efekt sa môže použiť aj vo vnútrorných častiach vašej vagíny. Aktívne prírodné látky okamžite po jeho použití stimulujú vzrušenie povrchu tkaniva a zvyšuje sa prirodzene rýchlo prekrvenie vašej vagíny, pričom sa rožširujú cievy a zvyšuje sa prúdenie krvi do vagíny a klitorisu pre väčšie sexuálne vzrušenie pri vašom pohlavnom styku. Čas potrebný pre väčšie sexuálne vzrušenie sa samozrejme líši u každej ženy, ale príjemný efekt pri vzrušení sa vytvorí po čase pri stimulácii vašej vagíny a hlavne oblasti klitorisu. Vhodné je tiež predĺžiť vašu predohru pre zvýšenie vašej lubrikácie pre lepšie zvlhčenie vagíny a vzrušenie pri sexe. Vigorelle so špičkovými prírodnými látkami má overené naturálne zloženie a prírodné látky pôsobia na zvýšenie vzrušenia a zlepšenie sexuálnej aktivity pre čo najlepší orgazmus.
Vigorelle vám pomôže keď máte seriózny záujem a pri sexe chcete:
-oveľa rýchlejšie vzrušenie, silnejšie a príjemnejšie stimulovanie a nádherné pocity
-pocítiť väčšiu lásku s vašim sexuálnym partnerom a potešiť ho s oveľa väčším entuziazmom
-dosiahnuť veľký, dlhý a krásny orgazmus ktorý ste doteraz nezažili a chcete vyskúšať pri sexe
Dávkovanie: Naneste si Vigorelle na klitoris, vonkajšie časti a vnútorné časti vagíny a 5-10 minút v kľude pred sexom si masírujte klitoris a vagínu, skutočne väčšia vlhkosť sa dostaví ak masírujete klitoris a vagíny nie len pred sexom ale aj počas sexu a pocítite potom intenzívnejší orgazmus.
Zloženie: L-Arginine, Gingko Biloba extrakt, Wild Yam, Damiana list, Suma (koreň), Vitamin A, C a chladiaci Aloe Vera gel s kyselinou hyaluronovou, Peppermint (list) extrakt


Kúpiť

Páči sa vám:

Výhody