cancerex

Cancerex – prevencia proti rakovine

Prírodný doplnok výživy s názvom Cancerex AHCC na posilnenie imunity a proti infekcii vhodný pri liečbe vašej rakoviny. Cancerex AHCC (Active Hectose Correlated Compound) pomáha tiež ako silný imunostimulant na zvýšenie odolnosti proti chorobám. Špičkový japonský produkt s príznačným názvom Cancerex AHCC pomáha tiež pri prevencii proti rakovine. Cancerex AHCC s prírodným a tiež overeným zložením nemá vedľajšie účinky a je doporučený viacerými overenými klinickými štúdiami.

Balenie produktu Cancerex obsahuje 30 tabletiek.

Doprava je diskrétna a je zdarma v ČR a na Slovensku.

Pri objednaní 2 a viac balení získavate zľavu na produkt.

Aká je cena?

Cancerex – proti rakovine, infekcii

Cancerex AHCC - overené tabletky z vzácnej huby Shiitake na rakovinu
Prírodný produkt Cancerex AHCC má prírodné zloženie a je vyrobený svetoznámou firmou v Japonsku. Produkt preto doporučujú viacerí prominentní doktori a výsledky sú podporené a dokázané 23 klinickými štúdiami a preto je Cancerex AHCC najpopulárnejší imunostimulant v Japonsku a je známy na celom svete. AHCC bol hodnotený viacerými zahraničnými klinickými štúdiami a využívaný vo viac ako 700 nemocniciach v Japonsku. Prírodné tabletky Cancerex AHCC sú vhodné pred, počas a po liečbe rakoviny, hepatitídy, leukémie, cukrovky, chronických infekcií a AIDS, pričom sú prírodné a preto zvyšujú kvalitu života pri liečbe a odstraňujú príznaky ako sú na príklad padanie vlasov, hnačka, nechuť do jedla a ďalšie príznaky pri týchto závažných ochoreniach pri ktorých je vhodné posilnenie imunity a zvýšenie odolnosti organizmu proti chorobám, pretože sa môže zvýšiť ochrana proti chorobám a infekciám.

AHCC je najsilnejší imunostimulant vhodný proti rakovine:
Zvýšenie prirodzenej imunity
Čisto prírodným spôsobom sa zvyšuje aktivita bielych krviniek a tie zabíjajú rakovinové bunky v tele
Prírodná ochrana pečene pred škodlivými toxickými látkami má protirakovinový účinok pre zdravie
Efektívna podpora a rýchle posilnenie imunitného systému
Obsahuje prírodné antioxidanty
Prevencia proti rakovine vhodná pre zdravých ľudí a tiež chorých ľudí
Prírodné účinné zloženie môže pomôcť chorým v každom veku pri liečbe rakoviny, leukémie a hepatitídy
Zvýšenie bunkovej aktivity prospešných buniek pri zabíjaní nebezpečných buniek
Prírodné zvýšenie účinnosti pri liečbe
Znižuje vedľajšie účinkyCancerex – infekcie, posilnenie imunity

Cancerex - extrakt z huby Shiitake na rýchle posilnenie imunity
Cancerex AHCC pomáha na prevenciu, liečbu a tiež po liečbe a odstraňuje rôzne nepríjemné vedľajšie účinky a pomáha výrazne zvýšiť odolnosť vášho organizmu a prispieva tým k lepšej ochrane a imunite voči nebezpečných chorobám.
Prírodný doplnok výživy proti rakovine s názvom Cancerex AHCC obsahuje extrakt z vzácnej huby Shiitake (Lentinula enoses) stimuluje prirodzenú imunitu a pomáha tiež zvýšiť odolnosť imunitného systému a preto výrazne podporuje fungovanie pečene v boji proti toxickým látkam a prispieva k posilneniu imunity, odolnosti a ochrane proti chorobám. V prípade že chcete zlepšiť imunitu a fungovanie pečene je pre vás Cancerex AHCC vhodný na užívanie po dobu 3-6 mesiacov. Prírodné zloženie produktu s názvom Cancerex AHCC nemá žiadne vedľajšie účinky a je vhodný na dlhodobé a pravidelné užívanie pre mužov a tiež pre ženy.
Dávkovanie: 2 tabletky denne a tabletky nie sú vhodné pre deti a pre tehotné ženy
Zloženie: každá prírodná tabletka obsahuje 282.6 mg, AHCC (217 mg), kapsula (101.6 mg)


Kúpiť

Páči sa vám: